10. kerületi 4 műszakos operátor álláslehetőség

Szerző:
Conti Onsite
2018.05.28. h., 15.07

Oszd meg másokkal!

Desktop

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja? Munkába állnál akár most azonnal? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő operátor

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Nettó 180.000 Ft-os kereseti lehetőség (alapbér+jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, cafeteria, műszakpótlék)
  • Üzemi étkezde
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési, előrelépési lehetőség
  • Több (4) műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Pontos vagy
  • Betartod a munkautasításokat
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Terhelhető vagy

Előnyös a számodra:

  • Közeli lakhely
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladataid lesznek:

  • Gépkezelői feladatok ellátása, részegységek összeszerelése
  • Gyártógépek kezelése
  • Gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása
  • Késztermékek minőségének ellenőrzése

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a agnes.kiss@adecco.com e-mail címre!

+36 (30) 5292781
Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil