Operátor állás

Szerző:
Ferenczi Csilla
2019.05.08. sze., 11.48

Oszd meg másokkal!

Desktop

Ha biztos munkahelyet keres, legyen kollegánk!

MIKROPAKK Kft. magyar tulajdonban lévő műanyagipari vállalat.

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Fröccsöntő operátor

Feladatok:

·       Késztermékek csomagolása, vizuális ellenőrzése

·       Egyszerűbb, manuális összeszerelési feladatok

·       Termékek válogatása, utómunkálása

Munkavégzés rendje:

·       Folyamatos munkarend 12 órás műszakokkal

·       15 munkanap/hó (2-3 nap munkanap, majd 2-3 nap pihenőnap)

·       Minden második hétvége szabad (minden második hétvége 3 napos)

Bérezés:

·       Próbaidő után akár nettó 200.000,- /hó forintos fizetés

·       25.000,- forint cafeteria/hó

·       Versenyképes juttatási csomag, teljesítménybér, lojalitás bónusz, béren kívüli juttatási elemek

Elvárások:

·       8 általános iskolai végzettség

·       Precizitás

·       Terhelhetőség

Amit kínálunk:

·       Versenyképes nettó fizetés

·       Biztos, hosszú távú munkalehetőség

·       Műszak beosztás miatt több szabadidő

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület Jászberényi út

Ha érdekli a lehetőség, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre posta@mikropakk.hu.

+36 (0036706254411) 0036706254411
Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil

Hirdess nálunk!

Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága – és megéri. A részletekért kattints ide!

Legyél a szerzőnk!

Rendszeresen írnál a környéked eseményeiről, boltjairól, kocsmáiról, kulturális programjairól, utcáiról és játszótereiről? Ne habozz, vedd föl velünk a kapcsolatot!

Partnerek