Gondnoki állás!

Szerző:
Ág Tibor
2019.07.23. k., 11.34

Nagy múlttal rendelkező, stabil kőbányai taneszközgyártó vállalat

GONDNOK munkatársat keres

hosszú távra, akár azonnali belépéssel.

Feladatok:

– a telephely felügyelete, rendezettségének fenntartása;

– az épületekben adódó műszaki hibák azonnali jelentése, kisebb javítási-karbantartási munkák elvégzése;

– kertgondozás (gazolás, locsolás, fűnyírás, zöld területek rendben tartása az évszaknak megfelelően), téli időszakban a belső utak csúszásmentességének és járhatóságának azonnali biztosítása;

– a kerítés állapotának ellenőrzése, és a szükséges javítások elvégzése, a külső útjelző táblák karbantartása;

– a lapostetős épületek tetőszigetelésének, állagának ellenőrzése, takarítása;

– a pince és a tárolók rendben tartása,

– a rágcsálóirtás szükség szerinti elvégzése, elvégeztetése;

– hulladéktárolással, szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos feladatok;

– a közművek fogyasztásmérésének elősegítése (mérőóraállások leolvasásánál segítségnyújtás).

Elvárások:

– hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat;

– megbízhatóság, önállóság, gondos munkavégzés;

– bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.

Amit nyújtani tudunk:

– stabil, hosszú távú munkalehetőség;

– teljes munkaidős foglalkoztatás;

– hétfőtől péntekig 6.15-től 14.50-ig tartó munkaidő;

– a 3 hónapos próbaidő leteltét követően önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás.

Várjuk jelentkezését:

rita.forgacs@3bscientific.com címre e-mailben, vagy

– munkanapokon 8–14 óra között a 0630/ 923-1639-es telefonszámon, vagy

– postai úton (cím: 1108 Budapest, Kozma utca 9/B.)

önéletrajz és bérigény megküldésével!

Mit szólsz hozzá?